Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Twój dom może Ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi Ci domu.

offlinemonikaipawel-z114 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt Z114 w IGN Projekt
205489 odwiedzin | wpisów: 165, komentarzy: 683, obserwuje: 219

Kolorowy zawrót głowy ...

autor: monikaipawel-z114 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Prace postępują, chłopaki zaczęli szlifować ściany a ja zaczęłam myśleć o kolorach. Na poczatek pytanie brzmi jaka firma? Myślimy o dobrej farbie droższej, ścieralnej. Znajomi polecają Tikkurille a Wy?

Kolejne pytanie to jaki kolor? I tu wydawało się że będzie łatwo bo mamy określoną kolorystykę poszczególnych pomieszczeń tzn. biały i szary te kolory będą występowały w naszym domu. Hol, kuchnia, klatka schodowa, korytarz na górze, górna łazienka będą na pewno szare. Salon ściany poza telewizyją i kominkiem będa białe, bo te dwie wymienione zamierzamy zrobić w betonie architektonicznym, pokój dzieciecy chyba tez na razie zrobimy biały a gościnny się zobaczy, której farby zostanie smiley Jedynie w sypialni myślę o wprowadzeniu jakiegoś koloru może jakiś fioletowo-szaro-różowy taki zgaszony albo taki szaro-beżowy jeszcze nie wiem. Weszłam wieć na stronę Tikkurilli żeby zerknąć na wzornik i szoksurprise tych kolorów jest pare setek, samych szarych jest chyba kilkadziesiąt jak wybrać ten jeden najładnieszy??? Masakra jakaś!!!

Jakiej firmy farby polecacie?


Komentarze (3)
autor:majamajula  dodano: 2014-01-29 | 21:16:25
obecnie mamy w domu od 7 lat duluxai tikurrile. Hmmm zalezy od koloru, czekaolada i taki ecru z tikurrili malowal sie super, natomiast fuksja beznadziejnie, odlazi teraz platami-ale to zaleta badz wada jak kto woli lateksw.Dulux sprawuje sie super.Na poczatku myslalam, ze nie wezme juz do nowego domu tikurrili ale jedak kolory i odcienie sa super, mat,polmat, satyna co i jak chcesz.Do lazienki juz wybralam -wiem jedno, ze akurat tikurrila ma kolory takie jak na wzorniku na scianie natomiast kupilam zima burzowa czy cos w tym stylu z nobilesqa, jwdnak kolor na pudelku a kolor na scianie to 2 rozne sprawy. Zanjomi malowali Beckersem-cena ta sama co Dulux i fajny. My szarosci chyba wezmiemy z beckersa, granat z tikurrilli i niebieski odcien tez, fiollllet tez ,roz beckers a no i czarnaz tikurrili.
autor:majamajula  dodano: 2014-01-29 | 21:33:14
jesscze ci dodam, ze dulux alpejska łaka, pomarancz i jasmin zmywa sie rewelacyjnie, karmazynowy przyplyw ciut mniej.
Odpowiedź do majamajula
autor:monikaipawel-z114  dodano: 2014-01-30 | 10:02:15
Dzięki za tak wyczerpująca odpowiedź. Myślałam że jak już firma jest wybrana to wszystko powinno być takie same a tu się okazuje, że jeszcze każdy kolor może się inaczej zachowywać. Masakra!!!
Pow. użytkowa: 107.9 m²
Pow. użytkowa: 106.5 m²
Pow. użytkowa: 137.8 m²
Pow. użytkowa: 177.8 m²